ŠTĚŇÁTKA - vrh B - narozena 7.6.2015

Štěňátka jsou odchována v domácím prostředí s láskou, péčí a potřebnou socializací :)

Po budoucích majitelích nevyžadujeme, aby se účastnili s našimi štěňátky výstav nebo aktivní kynologie (i když nás to samozřejmě potěší). Naopak budeme rádi za aktivní majitele, kteří budou brát psa např. jako partnera s sebou na vycházky a výlety a nebo se spolu pustí do nějakého kynologického sportu.

Náš zájem o odchovaná štěňátka bude trvat i poté, co jim najdeme nové domovy a majitele. Nabízíme poradenství týkající se výchovy, výživy, výstavní činnosti, chovu, aj. Od nových majitelů našich štěňátek na oplátku požadujeme především udržování kontaktu s domovskou chovatelskou stanicí.

Do domova si noví majitelé spolu se štěňátkem odvezou kromě potřebných rad a doporučení i startovací balíček pro štěně. Balíček pro štěně z naší chovatelské stanice obsahuje:

► 3kg superpremiového granulovaného krmiva

► brožuru o konkrétním štěňátku (údaje o štěněti od jeho narození do odběru)

► návod pro první dny (schéma krmení, odčervení, očkování, rady pro první dny,...)

► vodítko a obojek

► hračku, kostičku, dečku,...

Protože naše spřízněná duše Hanička Turková provozuje e-shop pro naše mazlíčky (prodej krmiv a všech chovatelských potřeb), je možné si současně se štěňátkem odvézt i veškerou potřebnou výbavu (na objednávku - s dodáním ke dni odběru štěněte).


 

 

Kontakt

Chovatelská stanice Flat Coated Retrieverů

ak.alenakralova@gmail.com

Plzeň, Klatovská tř. 2130/119

+420 602 641 442
+420 606 707 616

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode